"Już po operacji. Wszystko ok!" - napisał na swoim profilu na Facebooku Jakub Błaszczykowski. Reprezentant Polski przeszedł zabieg kolana. Zerwał więzadła krzyżowe w ubiegły piątek, w pierwszym meczu Borussii Dortmund w rundzie rewanżowej Bundesligi. Najprawdopodobniej będzie pauzował przez najbliższe pół roku.
wiecej
{ 0 komentarze... » Jakub Błaszczykowski już po operacji. "Wszystko ok!" read them below or add one }
Prześlij komentarz