Jakub Błaszczykowski już po operacji. "Wszystko ok!"

Autor: Unknown on czwartek, 30 stycznia 2014

Jakub Błaszczykowski już po operacji. "Wszystko ok!" "Już po operacji. Wszystko ok!" - napisał na swoim profilu na Facebooku Jakub Błaszczykowski. Reprezentant Polski przeszedł zabieg kolana. Zerwał więzadła krzyżowe w ubiegły piątek, w pierwszym meczu Borussii Dortmund w rundzie rewanżowej Bundesligi. Najprawdopodobniej będzie pauzował przez najbliższe pół roku.






wiecej

{ 0 komentarze... » Jakub Błaszczykowski już po operacji. "Wszystko ok!" read them below or add one }

Prześlij komentarz

Popularne posty