Kraków wybrał logo zimowych igrzysk olimpijskich, które chce zorganizować w 2022 roku. Logotyp został pozytywnie zweryfikowany przez komisję konkursową i... schowany głęboko do szuflady. Po raz pierwszy zostanie pokazany podczas igrzysk w Soczi.
wiecej
{ 0 komentarze... » Wybrano logo igrzysk w Krakowie. Jakie? To tajemnica read them below or add one }
Prześlij komentarz